درب های صنعتی

شرکت صنعت پرشین مبنا در زمینه ساخت – طراحی- نصب و راه اندازی انواع درب های صنعتی و سریع السیر و انواع تجهیزات بارگیری فعالیت دارد و در این زمینه آماده همکاری با کارخانجات و شرکتها می باشد .

درب های سکشنال از جنس پانلهای دو جداره فومدار به ضخامت ۴ سانتیمتر تا ابعاد ۶٫۵*۶٫۵ به صورت VL و HL وزاویه دار قابل نصب می باشد .

هنگردر ها از جنس PVC دوجداره با الیاف بافته شده ابریشمی باشد . فریم این درب ها به نسبت کارآیی آلومینیومی یا گالوانیزه می باشد وتا ابعاد ۵۰ متر در عرض و ۸۰ متر ارتفاع قابل اجرا می باشد همراه با قابلیت نصب سنسور متال و ردار و چشمی .

درب های رولاپ از جنس PVC با الیاف بافته شده ابریشمی با سرعت بازشو ۸۰ تا ۱۳۰ سانتی متربر ثانیه و تحمل باد ۴۰ تا ۸۰ کیلومتر بر ساعت با ابعاد استاندارد ۴٫۵*۴٫۵ .

درب های فولداپ از جنس PVC با الیاف بافته شده ابریشمی با سرعت بازشو ۸۰ تا ۱۳۰ سانتی متر بر ثانیه و تحمل باد ۸۰ تا ۱۴۰ کیلومتر بر ساعت با ابعاد استاندارد ۶٫۵*۶٫۵ .

چادر بارگیری از PVC و لاستیک های مقاوم با اسکلت گالوانیزه و الومینیوم . قابل نصب روی سرکوهای بارگیری با ابعاد ۳٫۵*۳٫۵ ولبه های ۷۰ سانتیمتر جهت جلوگیری از اتلاف انرژی .

درب های رولاپ سرد خانه ای از جنس PVC با الیاف بافته شده ابریشمی با سرعت بازشو ۸۰ تا ۱۳۰ سانتی متر بر ثانیه و تحمل باد ۴۰ تا ۸۰ کیلومتر بر ساعت وتحمل برودت هوا تا ۳۰- سانتیگراد . با ابعاد استاندارد ۴٫۵*۴٫۵ .

درب های هیبریدی از جنس PVC دوجداره با الیاف بافته شده ابریشمی همراه با تیغه فومدارآلومینیوم با سرعت بازشو ۸۰ تا ۱۳۰ سانتی متر بر ثانیه و تحمل باد ۴۰ تا ۸۰ کیلومتر بر ساعت با ابعاد استاندارد ۴٫۵*۴٫۵ و دارای امنیت بالا

 

کرج مهرویلا بلوار دانش آموز خیابان دوم ساختمان مهرگان