خریدار ضایعات

سمساری /خریدار یخچال و لباسشویی دست دوم/خریدارضایعات آلومینیوم و آهن

سمساری / خریدار یخچال و لباسشویی دست دوم/خریدار ضایعات آلومینیوم و آهن:

سمساری / خریدار یخچال و لباسشویی دست دوم /خریدار ضایعات آلومینیوم و آهن ، اکثرافرادی که در شغل سمساری / لوازم دست دوم منزل /  خرید ار  ضایعات  آلومینیوم و آهن‌ و فلزات رنگی هستند، از حقوق و در آمد خوبی برخوردارند. اکثرشان از جمع‌آوری  پلاستیک ونان خشک شروع به کارکرده‌اند و اکنون از خریداران بزرگ آهن هستند که حتی بعضی از آنها انبار آهن هم دارند.
یکی از خبرنگاران می‌گوید: یک وانتی راهی خیابان شده و مدام کوچه ها رو بالا و پایین می‌رود و با صدای ضبط شده پشت بلندگو  صدا می‌کند: آهن‌آلات ، آهن‌ضایعات ، موتور خانه ، شوفاژ، پکیچ  ، اب چکان صدای وانتی تکراری است . و در این میان کسانی هستند که دارای گاراژ هستند که ضایعات سمساری و آهن‌آلات را از مردم می گیرند یا ساده تر میخرند و جمع آوری میکنند و با ماشین های مخصوص حمل ضایعات  به قیمت روز به کارخانه ذوب میفرستند. بعضی از افراد از خرید ضایعات ، آلومینیوم ، آهن و انبار کردن آهن آلات  در جهت جمع ضایعات در سطح شهر کمک کرده که این به نفع کارخانه ذوب آهن هم میباشد.
سوال: در کدام منطقه از تهران خرید و فروش ضایعات آلومینیوم  و سمساری زیاد است؟
جواب: بیشترینخرید و فروش ضایعات و سمساری  در خلازیر هست، خلازیر از قدیم یک جای شناخته شده است برای خرید و فروش ضایعات و لوازم دست دوم که به سمساری معروف هست. در کوچه و خیابان‌هایش که بمنازل مسکونی و تجاری هم زیاد هست . شهرداری این منطقه کاری  ضایعاتی‌ها ندارد چون زیر نظر سازمان بازیافت هست.
خرید و فروش ضایعات
سوال : آیا  صنف  ضایعات  ساماندهی‌ شده  هست؟
سوال؛  کار ضایعات به شکل رسمی است. آیا هستند اشخاصی هم که بخواهند به صورت غیررسمی در این کار فعالیت کنند؟
جواب؛ احتمالش خیلی کم هست، اگر باشد هم به صورت مخفیانه هست ، که در صورت مشاهده برخورد خواهد شد.
تشخیص ضایعات آهن با دیگر ضایعات چگونه هست ، طریقه تشخیص آهن با دیگر فلزات رنگی خیلی راحت است، هر چیزی که به آهن ربا بچسبد دارای آهن است ، چیزهایی هم که به آهن نچسبد جزو فلزات رنگی حساب میشود ، فلزات رنگی عبارت است از مس , چدن ، استیل ، آلومینیوم خشک و آلومینیوم نرم، برنز ، برنج

تشخیص ضایعات آهن با دیگر ضایعات چگونه هست؟ 

ضایعات اهن: ضایعات آهن چیست؟

ضایعات اهن: ضایعات آهن چیست؟ استفاده مجدد از بازیافت آهن آلات حاصل از تخریب ساختمان ، تعویض در و پنجره‌های آهنی قدیمی  برای تعویض و جدید کردن آن ،اثاث خرده ریز منزل ، کابینت های دست دوم، به چنین  آهن الاتی که برای بازیافت به کارخانه انتقال داده میشود ، ضایعات آهن می گویند.

ضایعات آلومینیوم: ضایعات آلومینیوم چیست؟

ضایعات آلومینیوم: ضایعات آلومینیوم چیست؟ استفاده مجدد از بازیافت آلومینیوم حاصل از تخریب ساختمان، ضایعات در پنجره ماشین های اسکاتی و ضایعات ظروف آلومینیومی و…که به کارخانه ذوب فرستاده میشود، و در کارخانه به صورت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

سمساری آنلاین:

سمساری آنلاین همانطور که از اسمش مشخص است ، اکیپ های ما در هر لحظه که شما بخواهید در خدمت شما هستند فقط کافیست با ما تماس بگیرید . در سمساری آنلاین ، لوازم دست دوم منزل ، لوازم اداری ، لوازم شرکتی و کارخانجات هم خریداری می‌شود با ما تماس بگیرید،

سمساری اینترنتی:

سمساری اینترنتی در مقیاس با راننده های وانتی خیلی بهتر است از این جهت که اولا برای کسی مزاحمتی ایجاد نمیکند، قیمتش از طریق اینترنت هماهنگ میشود.در کل در سمساری اینترنتی خرید و فروش خیلی بهتر و راحتر هست.

خرید سرویس خواب منبت کاری شده قدیمی:

ما بهترین خریدار سرویس خواب قدیمی منبت کاری شده هستیم ، از خرید سرویس خواب جدید و ساده معذوریم، چون سرویس خواب جدید خرید و فروش نمیشود ، تصویر زیر مربوط است به سرویس خواب قدیمی منبت کاری شده است:

4 نظرات


 1. اکبری

  ۵۰ تن مس کابلی دارم میخرید؟

  پاسخ
  1. سام

   بله میخریم.تماس بگیرید ۰۹۱۹۷۰۶۰۷۵۵

   پاسخ
 2. علی موحدیان

  ۳۰۰ کیلو مس دارم کیلو چند میخرید؟

  پاسخ
  1. MilanGroup

   سلام.مس کابلی یا مفتولی باشه کیلویی ۶۳۰۰۰ تومان
   مس ضایعاتی کیلویی ۵۵۰۰۰ تومان

   پاسخ

نظر خود را بگذار


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *